HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

RICK PARFITT - 1/2 STATUS QUO NIE ŻYJE.

RICK PARFITT 1948 - 2016. Rok 2016 zbiera żniwa jak rzadko który rok. W wigilię tegorocznych świąt mniej zauważalnie obiegła świat wiadomość o odejściu jednego z dwóch liderów brytyjskiej kapeli Status Quo (obok Francisa Rossi - obaj od początku w zespole). Status Quo - jak sama nazwa wskazuje - ponad czterdzieści lat grała ten sam typ przebojowego rocka, w ich przypadku bardzo rozpoznawalnego, mając w swoim dorobku mnóstwo przebojów, z których najbardziej znanymi były  "In The Army Now", cover przeboju holenderskiego duetu Bolland & Bolland (autorów większości hitów austriackiego wokalisty Falco), oraz 'Rockin' All Over The World', numer którym Status Quo rozpoczęli w 1985 roku słynny koncert Live Aid.


Paul McCartney: Smutne wiadomości w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia o Ricku Parfitcie. Będzie bardzo brakowało jego rock and rollowego stylu.
Rick Parfitt  i Francis Rossi
Francis Rossi: Począwszy od tych wczesnych lat pracowaliśmy razem, by stworzyć brzmienie, oblicze i hity Status Quo. Spędziliśmy lata razem w trasie, na scenie i w studiu rzadko będąc daleko od siebie. Byliśmy drużyną, duetem, partnerami i jednocześnie dwoma różnymi osobowościami, które radziły sobie z presją dorastania, ciągłego podróżowania w trasach, z sukcesem i podtrzymywaniem kreatywnego płomienia, aby płonął w różny sposób.  Rick był pierwowzorem rockowej gwiazdy, jedynej w swoim rodzaju. Nigdy nie stracił tej frajdy, figlarności, zamiłowania do życia w zawrotnym tempie, głośno i ryzykownie. Jego życie nigdy nie było nudne, był zawsze głośniejszy, szybszy i bardziej beztroski niż my wszyscy.  Nawet w roku, w którym odeszło tak wielu wybitnych artystów, włączając teraz też George'a Michaela, Rick Parfitt wyróżnia się. Nie byłem na to gotowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz