Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Maciej Stuhr do J. Kurskiego. Przeczytaj i podaj dalej.

 

 

Wiem, że nie wszyscy korzystają z Fejsa, nie wszyscy czytają doniesienia z mediów. Dlatego umieszczam tutaj list tego wspaniałego aktora - i człowieka - do byłego już na szczęście prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Pan Maciek jak zawsze w punkt, mądrze, celnie, z klasą i bardzo bezpośrednio.

 

  PS. Post już jest na szczycie wśród najchętniej czytanych postów w tym tygodniu. Z ogromną liczbą wejść. Z posiadanej przeze mnie wiedzy post M. Stuhra na jego fejsowym profilu bije rekordy popularności. Na marginesie: mam nadzieję, że facet, który podgrzewał wojnę polsko-polską także czytał list do niego. Póki co nie ma go już w TVP i cieszmy się z tego.  Na zdjęciu powyżej aktor i pewien znany muzyk z Anglii :) Widziałem go na żywo kilka razy, w tym z macierzystym zespołem Police, ale niestety nie mam takiego wspólnego zdjęcia. Sting cudnie opisał demokrację na swoim koncercie, gdzie aktor tłumaczył jego mądre słowa. Niestety nie byłem na jego koncercie. W clipie to WYDARZENIE.
6 komentarzy:

 1. Mądry,świetny tekst. Ale tego można było oczekiwać od syna wielkiego Jerzego Stugra, wielkiego Macieja. A i K

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze napisane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam obu panów Stuhrów. Miejmy nadzieję, że Kurski odpowie kiedyś za to. Za co? Wiemy. Marek

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrowienia dla M.Stuhra - tutaj! Za ten list. Zrobiliśmy to już na jego profilu. M, K, D.

  OdpowiedzUsuń
 5. PIS zawłaszczył wszystko i rządzi jakby głosowało na nich 100% TVP pod rządami Kurskiego jątrzyła, kłamała, stała się szczujnią na wszystko h, którzy się nie zgadzają z rządzącymi. P.Stuhr napisał smutny ale prawdziwy list. Darek i 5 osób.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie
  Wyj....nie Kurskiego to mały kroczek ale w dobrym kierunku. Zawiedziony kiedyś fan PIS--u. Niestety. Podzielili nas.

  OdpowiedzUsuń