HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

DEF LEPPARD W POLSCE (1)


19 MAJA,TORWAR, WARSZAWA. PO RAZ DRUGI W POLSCE. NA PIERWSZYM, W KATOWICKIM SPODKU BYŁEM - NA TEN TAKŻE SIĘ WYBIERAM, MAM JUŻ BILETY. KONCERT BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁ. OD ALBUMU 'HYSTERIA' - MEGO PIERWSZEGO ZAKUPIONEGO KOMPAKTU (CD) - JESTEM FANEM TEGO ZESPOŁU, O CZYM WIELE RAZY PISAŁEM JUŻ NA TYM BLOGU. 'LOVE BITES' ICH NAJWIĘKSZY PRZEBÓJ, JEDYNY NUMER 1 W AMERYCE, TO ROCKOWE ARCYDZIEŁO, BALLADA MAX! I NIESTETY SŁUCHAJĄC PODWÓJNEGO ALBUMU ZESPOŁU 'VIVA! HYSTERIA', SPECJALNEGO ALBUMU, PODWÓJNEGO, LIVE, Z OKAZJI 25-ROCZNICY ROCZNICY PREMIERY TEGO ALBUMU W 1987 ROKU, DOSZEDŁEM DO TEGO SAMEGO JEDNEGO WNIOSKU.  NIE CZEPIAJĄC SIĘ SZCZEGÓLNIE, INSTRUMENTALNIE, ARANŻACYJNIE ITD ITD (PERKUSISTA GRA LIVE, MIMO JEDNEJ RĘKI, JEŚLI GDZIEŚ PODKŁADANA JEST NA KONCERTACH TAŚMA, TO MINIMALNIE, NIEZAUWAŻALNIE, TYLKO DLA DODATKOWYCH EFEKTÓW) ZESPÓŁ NA KONCERTACH WYPADA NIEŹLE Z TYM, ŻE PADAJĄ OFIARĄ SWOICH NIEZWYKLE KUNSZTOWNYCH ARANŻACJI WOKALNYCH W STUDIU, GDZIE ICH CHÓRKI SĄ MISTRZOWSKIE. NA KONCERTACH JUŻ NIE.
 

  WSPOMNIANY JUŻ ALBUM 'HYSTERIA' TO TAKI ROCKOWY 'THRILLER' MICHAELA JACKSONA. NA 12 UTWORÓW, 7 Z NICH ZOSTAŁO WYDANYCH NA SINGLU. 
DO 19 MAJA OBIECUJĘ KILKA POSTÓW O TYM ZESPOLE. MOŻE WAS ZACHĘCĘ DO UDZIAŁU W KONCERCIE. WARTO!o Def Leppard pisałem na blogu: 
 1 , 'Love Bites', 2, 3, 'Hysteria', 4, 5

*** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 
BLOG - MIX (FILM, SPORT, KSIĄŻKA)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz