HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

WIMBLEDON, MUNDIAL...

W półfinałach tegorocznego Wielkiego Szlema na zielonej trawie  wystąpią wyjątkowo ciekawie dobrani zawodnicy. Nie ma w tej czwórce ani Nadala (przegrał z rewelacyjnym Australijczykiem, 19-letnim Nickiem Kyrgiosem), ani ubiegłorocznego zwycięzcy tego turnieju, Szkoda Andy Murray'a. Szkot przegrał z Bułgarem Dimitrovem, w którym upatruję zwycięzcę lub przynajmniej finalistę turnieju. O ile pokona oczywiście Serba, który wczoraj wyrwał zwycięstwo Chorwatowi Cilicowi. W drugiej parze zagra Federer, który moim zdaniem niestety nie ma szans, choć chciałbym się mylić.  Już sporym wyzwaniem dla niego będzie jutro 2-ga Gwiazda Nachodzących Mistrzów (obok Dimitrova), niezwykle regularny Kanadyjczyk Milos Raonic. Zobaczymy. Stawiam na finał Młodzieży, choć wszyscy marzą o finale Szwajcar i Serb.
  Polacy... Szkoda słów, choć nie mam najmniejszych zastrzeżeń do Łukasza Kubota jako singlisty (przegrał po dość wyrównanym meczu z Raonicem) ale do deblisty. Agnieszka niespodziewanie poległa w starciu z przeciętną Rosjanką Makarovą. Janowicz z niżej jakby nie było notowanym (choć o niebo lepszym) Hiszpanem Robredo. Po spotkaniu zachował się jak zawsze...
 Piłka nożna... Nie piszę o niej ale staram się oglądać wszystkie mecze. Stawiam na półfinały Brazylii z Niemcami oraz Argentyny z Holandią. Fajnie byłoby oglądać 'Mecz Świętej Wojny' i pojedynek dwóch gwiazd z fotki wyżej, na marginesie kolegów z jednego klubu. Może lepszy byłby Neymar ?

Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 

 
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER


BLOG MIX
_____________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz