HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

TENISOWE UCZTY! RADWAŃSKA I KLASYK!


Panorama Indian Wells.
Dzisiaj autentycznie tenisowa uczta dla każdego fana tego sportu. W finale kobiet zagrają dwie zawodniczki, których tenis jest bardzo ładny dla oka. Finezyjny, wyrachowany, inteligentny naszej Agnieszki Radwańskiej (czapki z głów za dojście do finału i przypuszczalne zwycięstwo) oraz agresywny ale ładny technicznie Włoszki Pennetty, atrakcyjnej bardzo zawodniczki zaznaczam, która kiedyś była bodajże narzeczoną hiszpańskiego playboy'a i zdolnego tenisisty, Carlosa Moy'i (aktualnie kapitana davis-cupowej reprezentacji Hiszpanii). 

Generalnie powinna zagrać Agnieszka ale Flavia Pennetta wie, że to może być jej jedna z ostatnich okazji by wygrać tak wielki turniej. W finale męskiego singla tak jak przewidywałem:  Roger Federer (który rozniósł Ukraińca Alexandra Dołgopołowa) i Novak Djokovic, który w ciężkim meczu pokonał Isnera. Klasyk XXI wieku w tenisie, pozostałe dwa najbardziej wyczekiwane na świecie mecze tenisowe to Rofer z Rafą oraz ten ostatni właśnie znowu z Serbem. I to wszystko, wieczór przed telewizorem. Stawiam mimo wszystko na Agę po ciężkim meczu oraz na ...mimo wszystko Federera. Jeśli będzie trzeci set -  wygra Serb.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz