HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Indian Wells 2014. Novak Djokovic.

W zasadzie zgodnie z przewidywaniami. Sądziłem, że Radwańska stojąc przed jedną z największych szans w swojej karierze - bo wygranie Indian Wells (niektórzy sądzą, że finał Wimbledonu to wyczyn o większym ciężarze gatunkowym i chyba się z tym zgadzam), Polka się spręży. Nie będę rozwijał tego wątku. Niezależnie od tego co napisałem o należnym jej szacunku za dojście do finału w takim! turnieju, to nadal uważam ją za gracza, który powinien być w okolicach 7-12 miejsca. 
Po prostu nie można być graczem 1-szej trójki, nie mając żadnego kończącego uderzenia, dzięki  grze polegającej na byciu ścianą do odbijania piłeczek, czekaniu na błąd przeciwnika i trochę kombinacyjnej grze (wysokiego lotu ale co z tego?). Włoszka grała wczoraj jak zawsze odważnie, mocno, przyjemnie się ją oglądało i zasłużenie wygrała. Czy Polka była kontuzjowana ? Podobno tak, ale nie kupuję tego. Niektóre piłki na początku psuła, lub inaczej, zagrywała tak, jak nie powinno nawet grać z jedną nogą. Naprawdę nie wierzę w jej kontuzję, nie wiem i jest to dla mnie mało ważne. Zagrywała słabo takie piłki, których nie powinna jako zawodniczka tak wysokiego rankingu.Ok, jest bardzo wysoko, taki sukces nie przychodzi sam z siebie... Nie będę może już pisał o kobiecym tenisie Agnieszki.

  Novak! Napisałem wcześniej, że jeśli dojdzie do trzeciego seta to wygra Serb i niestety tak się stało. Udał mu się rewanż za porażkę z Federerem niedawno w Dubaju. A pierwszy set zapowiadał lekką niespodziankę. Znakomita gra Szwajcara i wycofany Serb. Ale tak to już bywa w tenisie. Gdy jeden gra lepiej, drugi siłą rzeczy musi grać gorzej. W drugim secie role się odwróciły. Djokovic zaczął grać na swoim arcywysokim poziomie,Roger zaczął się coraz częściej mylić. Trzeci set to bardzo wysoki poziom gry obu graczy i tie-break zakończony jednak na korzyść o 6 lat młodszego Novaka. Co oznacza 6 lat w upale i grze na tak wysokim poziomie wiedzą ci co choć raz byli na korcie.
_______________________________________________________________
*** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  

 ***TOP Best Songs - ever ***
                    BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER 
MIX BLOG 
************************

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz