Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

CHRISTMAS - SONGS *** all

Kiedyś swoim znajomym i przyjaciołom prezentowałem na Gwiazdkę płyty CD z największymi świątecznymi piosenkami, takie CHRISTMAS GREATEST HITS. Na płytce zmieściło się zdaje się ok. 16 piosenek ale tych pięknych jest naprawdę więcej i specjalnie na tę okazję uruchamiam (nieźle mi idzie z tymi nowymi) kolejną serię muzyczną. Postaram się by w okresie do 20 grudnia była już ona pełna , gotowa i na ten rok zamknięta. Oczywiście lista ta dotyczy najpiękniejszych piosenek, które słuchać 
wypada tylko  ten wyjątkowy okres w roku i są to moje ulubione gwiazdkowe przeboje ale myślę, że tutaj nie będę jakoś specjalnie oryginalny i swoim gustem odbiegał od tego czego słucha świat. Płytę z takim hitami możecie już tylko sprezentować sobie sami (tutaj mam na myśli -  stworzenie takiej składanki samemu). Wszystkie piosenki są raczej dostępne, na pewno w iTunes lub innych internetowych sklepach sprzedających pojedyncze pliki w  formacie cyfrowym. 
Oto one, kolejno dodawane na postach (kolejność przypadkowa), tym razem w clipach, nie w linkach, które  czasem tracą swoją aktualność. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz