HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

DISCO GLAM ROCK POP 70'S - vol. 1

MOJE PRZEBOJE Z ODLEGŁYCH LAT ...

 SLADE -  Cum Feel The Noise, kiedyś moje totalne szaleństwo na punkcie tej piosenki i początkowego zawołania Noddy'ego 'Baby, baby, baby...' Wystarczyło później cokolwiek Slade'ów bo był ten głos!!!
FOX - ONLY YOU CAN. Bajeczny głos wokalistki, w sumie tylko jeden, tylko ten przebój. Numer taneczny, obowiązkowy, zawsze pomijane intro z singla, w czasie którego nie umiało się jak tańczyć. Czy już obejmować dziewczynę ?
HELLO miała więcej świetnych numerów. Bardziej podobał mi się 'Love Stealer' ale zainteresowanie tym zespołem zaczęło się od tego numeru. New York Groove -  HELLO.
T.REX - LIFE IS A GAS. Wielki plakat Bolana i Finna jako T.Rex wisiał w pokoju przez kilka lat. Ten numer był na taśmie magnetofonowej brata i jego kumpli z wolnymi numerami na prywatki. Chyba tuż po 'Schodach do nieba' Zeppelinów


 
THE GLITTER BAND - LET'S GET TOGETHER AGAIN.  Kapela towarzysząca wtedy Gary'emu Glitterowi i nie wiedzieliśmy wtedy, że i on i zespół wziął nazwę od obowiązkowego sznytu glam rocka - świecących (glitter) się ciuchów. Zespół miał parę niezłych kawałków lecz nie tej popularności co swego szefa. No i te dwie perkusje, jak chyba w żadnym innym dotąd zespole. Najlepiej je słychać w dwóch największych przebojach Gary Glittera, obu częściach 'Rock and Rolla'. Na marginesie, smutno Gary skończył.


SWEET - kto wie, czy obok T.Rex chyba najbardziej przebojowa i wartościowa grupa tamtej epoki, choć wolałem wtedy Slade'ów, po latach wracam chętniej do ekipy nieżyjącego już Briana. NAJAZD NA SALĘ BALOWĄ  i na parkiecie był szał. Wywoływanie członków zespołu do gotowości podchwytywała cala sala: Are you ready Steve (basista), Andy (gitara), Mick ? (ok)...

 
Duet SPARKS (This town ain't big enough for the both of us) to bracia i ten numer to jedyny ich wielki przebój. Swego czasu jednak bardzo popularni, do tego stopnia, że Paul McCartney sparodiował jednego z nich w clipie 'Coming Up'.
______________________________________________________________
*** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 
BLOG - MIX (FILM, SPORT, KSIĄŻKA)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz