HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

BRUCE SPRINGSTEEN - American Skin '2014

ALBUM: HIGH HOPES '2014


Jeden z najlepszych numerów na nowej płycie Bossa. Niby nic nowego, ten sam dawny Bruce, podrasowany - w najlepszym tego słowa znaczeniu - przez Toma Morello, członka takich kapel jak Audioslave czy Rage Against The Machine. Po raz też ostatni na albumie, w barwach E-Street Bandu, nieodstępującego Bruce'a od lat, zagrał przesympatyczny Clarence Clemons.

 Jak zawsze na płytach artysty materiału muzycznego najlepiej słuchać w całości, choć proponowany dzisiaj kawałek - wydany na singlu - trafił do mnie od pierwszego przesłuchania.Coś w nim mnie tknęło od razu. Dzięki wiedzy z sieci dowiedziałem się, że to nowa wersja piosenki wydanej przez Bruce'a już w 2001 roku. Bruce śpiewa w niej o ważnych rzeczach, cały song poświęcony był w 2001 młodemu emigrantowi z Gwinei, zabitemu w 1999 roku przez policję.Okazuje się, że aktualność tamtych wydarzeń wciąż w USA żywa. Niestety. Gdybym miał po kilku dniach słuchania albumu, wybrać drugi interesujący z niego numer postawiłbym na 'The Ghost Of Tom Joad". Natrafiłem na kanale YT (dzięki Ci Boże za niego) cudowną wersję koncertową tego utworu, gdzie obok Bruce'a na scenie - tenisowa Rod Laver Arena - jest wspomniany Tom i śpiewa. I to jak... Ale jeśli nie będziecie mieć dreszczy na plecach w czasie, gdy obaj panowie grają solówki to... ten blog jest nie dla Was.
BRUCE SPRINGSTEEN - studio
BRUCE SPRINGSTEEN - LIVE
Bruce & Tom Morello - The Ghost of Tom Joad
bonus jak wyżej ale z Madison Sguare Garden
*** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - ever  ***
                    BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER
BLOG MIX


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz