HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

US OPEN - Pożegnanie Roddicka, Federer Out!

Good Luck and Good Bye Andy
Cóż, C'est La Vie  - takie jest życie.

W ćwierćfinale Roger musiał  się już pożegnać z turniejem, bardzo dawno tak wcześnie nie odpadał z Wielkiego Szlema. Jego pogromca to Czech Thomas Berdych, od lat w ścisłej czołówce ale nigdy w pierwszej 5-ce. Szkoda Rogera i już wiem, że jego czas naprawdę mija. Z ciekawych rzeczy to w finale miksta para polsko-czeska  Marcin Matkowski z Kvetą Peschke ulegli parze rosyjsko - brazylijskiej Makarova / Soares mając dwie piłki meczowe. W tegorocznym turnieju singlowym  nadal grają Novak Djokovic i Andy Murray, i widzę finał z ich udziałem, choć po tym co pokazał w meczu z Chorwatem Cilicem Szkot (mimo zwycięstwa), nie daję mu większych szans w meczu z Djokovicem. Ba, po głębszym zastanowieniu  sądzę, że  mecz z Federerem nie musiał być ostatnim dobrym meczem Berdycha i może  on spokojnie pokonać Murray'a. 


Ostatnia rzecz związana z tegoroczną edycją Otwartych Mistrzostw USA to pożegnanie z tenisem zawodowym sympatycznego Amerykanina Andy Roddicka. To był jego ostatni turniej i już go na kortach ATP Tour nie ujrzymy. Andy pokazał w swym ostatnim turnieju bardzo dobry tenis, ostatni mecz w karierze rozegrał z Juanem Martinem Del Potro, z żalem żegnała go cała Ameryka.
Wracając do US OPEN 2012. To po raz pierwszy od wielu, wielu lat turniej, gdzie w półfinale nie zagra nikt z wielkiej dwójki - Roger oraz Rafa Nadal. Rafa - wracaj !!!

 
*** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
TOP Best Songs - ever ***
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER
 _____________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz