HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

SONGS 4 2 DAY: GERARD WAY - "Action Cat", "Drugstore Perfume"

Album: "Hesitant Alien", 2014
Singiel: "Action Cat",
"Drugstore Perfume" - song z albumu
Kompozycja (obie): Gerard Way
Wytwórnia: Warner Bros, Reprise
Producent: Doug Mckean

Długość: 3:07, 4:50


Dwa niezłe numery lidera, wokalisty nie działającego już MCR. Czy zespół My Chemical Romance rozpadł się, czy tylko zawiesił działalność nie wiadomo tak do końca. Komunikaty publikowane przez Gerarda i kapelę nie były jednoznaczne. Zresztą nawet gdyby... Album nagrany wg. pomysłu muzyka na brudne brzmienie lat 70-tych, fascynację glam-rockiem, Davidem Bowie i ... wciąż poszukiwaniem sobie miejsca, innego niż w MCR. Jedyny jak dotąd album muzyka nie odrzuca żadnym nagraniem! Dwa proponowane są znakomite.
My Chemical Romance. Gerard w środku jeszcze pod flagą swojej najważniejszej kapeli. Śmiem twierdzić, że odchodząc od zespołu wokalista wszedł w  w różne "toksyczne" związki, nie zrobi raczej satysfakcjonującej go kariery solowej i prędzej czy później MCR reaktywuje się, bo Gerard porzuci wszelkie romanse i tam wróci, gdyż tylko tam Gerard znalazł potrzebną mu "chemię". To oczywiście takie żartobliwe przypuszczenie nawiązujące do nazwy zespołu. Mimo wszystko wierzę, że Mój Chemiczny Romans jeszcze wróci, choć czekam z niecierpliwością na nową solową płytę samego Way'a. Kontynuacja czy coś nowego?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz