HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

TRIBUTE TO NOVAK

Pewnie znacie już doskonale ten filmik. Jeśli nie, to obejrzyjcie tutaj choć w sieci znajdziecie jego lepszą jakość. Film zrealizowała nasz rodaczka, Zuzanna Syszak, mieszkająca, studiująca w Londynie i film ten poświęcony serbskiemu tenisiście został mu oficjalnie pokazany w czasie tegorocznego Wimbledonu. Novak podobno był bardzo wzruszony. Jak mógł nie być prawda? Film ten został zamieszczony błyskawicznie na jego oficjalnej stronie. O czym jest filmik ? W skrócie droga Djokovica do tego miejsca w którym jest dzisiaj, z podkreśleniem jego samozaparcia jak np. trenowanie w pustym basenie jako dzieciak (w czasie bombardowania Belgradu przez wojska NATO - USA).

 Ani słowa o jego wieloletnim pobycie i treningu w Niemczech, gdzie szybko go wywieźli rodzice. Nieważne. Film znakomity plus świetna muzyka. No i Novak jest rzeczywiście niezwykły. Jest już w półfinale turnieju na londyńskich kortach po pokonaniu na raty (dwa dni) w pięciu setach Kevina Andersona. Przy stanie 2:2 w setach, 5:5 w piątym zaowocowało jego doświadczenie no i mistrzostwo. Dwa kolejne gemy dla niego i jest w 1/2. Cztery pary półfinałowe i czterej faworyci.  Po meczu Novaka z wielkoludem z RPA nie jestem już taki pewien jego zwycięstwa w tym Szlemie. W sumie wszyscy czterej mają takie same szanse: Federer, Murray, Wawrinka i Djokovic. Chyba, że Simon, Pospisil, Cilic czy Gasguet pomieszają któremuś szyki. No i bravo Agnieszka!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz