HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Djokovic - Rzym 2014

Najlepszy moim zdaniem aktualnie tenisista świata (choć w rankingu zajmuje miejsce nr 2), Serb Novak Djokovic pokonał we wczorajszym finale w Rzymie Rafę Nadala i mimo wyniku 2:1, wygranego przez Hiszpana pierwszego seta, był w przekroju całego meczu zawodnikiem o klasę wyżej. Trzymałem kciuki za Nadala ale oddaję honor walecznemu i jakby lepiej grającemu Novakowi. Piękne gesty po zwycięstwie odnośnie pamięci ofiar aktualnej powodzi w jego rodzinnej Serbii. Klasa! 


 Roger pożegnał się szybko z turniejem, przegrywając z Francuzem Chardym, ze sporym wiatrem w czasie meczu i pewnie z brakiem odporności na tęsknotę za dwoma maleńkimi synkami. Na zdjęciu niżej z bliźniaczkami - dziewczynkami.

Mała refleksja. Rok temu gdy Jerzy Janowicz wdzierał się do czołowej 20-tki ATP pisano, że najbliższa przyszłość powinna należeć do takich tenisistów jak Polak (ur. 1990), Nishikori (ur. 1989), Raonic (ur. 1990) i Dimitrow (ur. 1991) - prawie rówieśników. O Japończyku pisałem niedawno, kontuzja wyeliminowała go ze zwycięstwa w finale w Madrycie ale  i udziału w Rzymie. W dwóch półfinałach z Rafą i Novakiem spotkali się wymienieni Bułgar Dimitrow (łatwo uległ Rafie) oraz Kanadyjczyk Raonic ( po lewej - przegrał po bardzo zażartym meczu z Serbem). Polak niestety stoi w miejscu. Razem z ojcem walczy z prasą i  na tym polu także nie odnosi sukcesów.
  Młody Bułgar Dimitrow odnosi aktualnie sukcesy nie tylko na korcie. Spotyka się ze starszą  od siebie ale wciąż najpiękniejszą tenisistką, Marią  Sharapovą. Bravo!!!
 

 

Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 

 
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER


BLOG MIX
_____________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz