HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

PAUL MCCARTNEY W POLSCE.

22 czerwca 2013 MACCA W POLSCE!!!

Dzisiejsze media podały, że 22 czerwca 2013 roku w Polsce wystąpi po raz pierwszy: Sir Paul McCartney. Muzyka udało się sprowadzić firmie Live-Nation Polska, która starała się już sfinalizować to wydarzenie od wielu wielu lat, na przeszkodzie przypuszczalnie stały względy finansowe, Paul to najdroższy muzyk na świecie.
Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym, trwać ok. 2 godziny i 40 minut a bilety mają kosztować (czy to ważne ? Takie wydarzenie dla nas, Polaków przytrafia się tylko raz): ok. 250 i 1100 zł. Jest to jedyna okazja zobaczyć Sir Paula u nas, nad Wisłą. Ex-Beatles jest już w hm... bardzo dojrzałym wieku i oczywiste jest, że jego kariera sceniczna dobiega końca, prawdopodobieństwo, że jeszcze kiedyś wróci do Polski jest znikome. Więc wszyscy Fani Wielkiej Czwórki i samego Beatlesa powinni się cieszyć i od najbliższego piątku zacząć zamawiać bilety. Będzie się działo. Mam nadzieję, że nadal pamiętam wszystkie teksty piosenek, jakie pewnie Paul zaśpiewa w Warszawie.
                            *** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***
                                                   TOP Best Songs - ever
                                            BEST ALBUMS - EVER, BEST SONG - EVER

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz