Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

NIEMUZYCZNIE - Mix blogowy

MASTERS of the 2011


Już jutro zaczyna się finałowy turniej ATP World Tour MASTERS 2011 -  udziałem ósemki najlepszych singlistów oraz par deblowych. Oczywiście największe szanse ma pierwsza czwórka z plakatu obok ale ja tutaj gdybym miał typować to największe szanse daję kolejno:

1. Roger Federer 2. Andy Murray 3. Novak Djokovic 4. Rafael Nadal. Niestety pozostałej czwórce (Jo WInfried Tsonga, Thomas, Berdych, David Ferrer, Mardy Fish) nie wróżę nawet wyjścia z grupy. Jeszcze kilkanaście tygodni temu absolutnym faworytem byłby dla mnie Novak ale ostatnie jego dokonania (porażka z Murray'em, krecze - facet wciąż nie umie zejść z kortu pokonany, gdy mu nie idzie i przeczuwa przegraną - poddaje mecz). To moim zdaniem brak klasy ale ...

Kibicuje oczywiście Królowi Rogerowi i bardzo bym chciał by wygrał ten turniej, możliwe, że już u zmierzchu swojej kariery. Bardzo podobały mi się ostatnio reklamy- banery szwajcarskich kibiców w czasie turnieju w Bazylei, rodzinnym mieście tenisisty: "Cicho, Mistrz w pracy".  W Londynie bierze tez udział poslka para deblowa Fyrstenberg-Matkowski. O deblistach i jak się turniej rozwija napiszę jutro wieczorem po pierwszych meczach. W deblu stawiam oczywiście na braci Bryanów lub parę Llodra - Zimonjic.
Roger Federer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz