Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

YELLOWSTONE - sezon 5 już pod koniec roku.

 

Gdybym miał wybrać swój ulubiony serial to bardzo długo wahałbym się nad wyborem pomiędzy "Breaking Bad", "Grą o tron" i "Yellowstone". I kto wie czy na 1-szym miejscu nie wybrałbym sagę rodziny Duttonów. Jak dotąd nakręcono już 4 sezony oraz prequel "1983". I dzisiaj już wiem, że listopadzie 2022 rusza emisja 5 sezonu, którego trailer poniżej. Oczywiście, nie mogę się doczekać. Serial genialny!!! Tutaj pod linkiem znajdziecie wspaniały wywiad z odtwórcami głównych ról. Dla nieznających angielskiego podpowiadam by włączyli sobie ikonę ustawienia i po zaznaczeniu tam napisów wybrali także automatyczne ich tłumaczenie. Z wywiadu dowiadujemy się o tym, że finał 5 sezonu w Ameryce był najchętniej oglądanym wydarzeniem telewizyjnym w całych Stanach.

A więc, choć te zdanie tutaj nie pada, przebił oglądalnością finał ostatniego sezonu "Game of Thrones". Zainteresowanie sezonem 5 także w Ameryce jest rekordowe. 5 sezon będzie największym objętościowo bo zawiera aż 14 odcinków i wyemitowany, podobnie jak to miejsce miało w przypadku serialu "Ozark" (pewnie mój nr 4), w dwóch seriach po 7 odcinków. Wracając jeszcze do wywiadu, to wszyscy aktorzy rozmawiający z dziennikarzem 'The Hollywood Reporter' bardzo komplementują scenarzystę i reżysera Taylora Sheridana, siłę napędową tego serialu, jego twórcę (także między innymi takich filmów jak "Sicario", "Wind River"), którego możemy oglądać w nim w epizodach jako cowboy'a i ujeżdżacza koni. Nową informacją odnośnie serialu jest taka, że niebawem mają się rozpocząć prace nad kolejnym prequelem, tym razem zatytułowanym "1923", a zagrać mają w nim Harrison Ford i Helen Mirren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


I jeszcze na koniec miła wiadomość, że z głównej obsady nikt nie wypadł. Oto ona: Kevin Costner (jako John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Forrie Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Finn Little (Carter), Ryan Bingham (Walker) oraz Gil Birmingham (Thomas Rainwater).

 


 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz