Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Songs 4 2day and week. I nie tylko! Machine Gun Kelly

 

Kilka piosenek na dzisiaj a może i na dłużej. Odpowiadam na pytanie z kilku maili, czy słucham nowych wykonawców jak MGK czy siedzę tylko w dinozaurach rocka i popu. Nie wiem czy Beatlesów można nazwać dinozaurami, w każdym razie słucham dużo nowej muzy, lubię takie zespoły jak Panic at the Disco, Cage The Elephant, ba! nawet kilka piosenek Weekndu mi się podoba. Machine Gun Kelly? Absolutnie tak. Lubiłem kiedyś i wciąż lubię punkowy Blink 182, w którym na perkusji gra Travis Baker, ten wytatuowany z clipów Kelly'ego. Na marginesie, Blink82 reaktywowali się. Tommy Delonge porzucił projekt Angels and Airwaves, których wyrafinowaną muzykę stricte rockową bardzo lubiłem i wrócił na łono Blinku, który znowu gra w tym samym składzie, on, Travis i Mark Hoppus, choć chyba został jeszcze Matt Skiba, który wcześniej zastąpił Tona, lidera, gitarzystę i wokalistę. Ale wracamy do niesamowitego MGK, muzyka, którego od kilku miesięcy szalenie lubię.
 

 

 

MGK to naprawdę Colson Baker, te same nazwisko, ale nie są z perkusistą Blink182 braćmi. Mam dwa ostatnie albumy tego muzyka, o którym miłe słowa wypowiedział sam Dave Grohl, a to coś znaczy, prawda?  Muza MGK to interesujący miks punka, mocniejszego rocka i ... hip hopu, bo muzyk także dużo rapuje. Plus oczywiście nowoczesny miks,  produkcja. To muzyka skierowana do młodych. Zdolny facet, specyficzny śpiew, niezła melodyka, ciekawe rozwiązania aranżacyjne, bardzo, bardzo energetyczna muza. Nic dziwnego, że zawrócił głowę Megan Fox, racja? A, jeszcze aktor. Zagrał Tommy'ego Lee, perkusistę Mötley Crüe w filmowej biografii tego szalonego zespołu. Lee to facet Pameli Anderson, jeśli nie kojarzycie. Poniżej cztery znakomite numery, ale polecam także całe jego albumy. Nowoczesna,współczesna podkreślam, amerykańska muzyka rockowa. Dla MTV 21 wieku. Wielkiej teraz za oceanem Gwiazdy. Warto zwrócić w muzyce MGK na Travisa, który nie pozwala się zepchnąć w nagraniach tylko do wystukiwania rytmu. Gra na bębnach wypełnia bardzo intensywnie każde nagranie Kelly'ego.


 


Kończąc przypomnę motto mego muzycznego świata: nie dzielę muzykę na starą i nową, taką czy inną tylko na dobrą i złą. Oczywiście nie biorę pod uwagi disco-polo. :)

 


6 Of The Best Guitar Moments On Machine Gun Kelly's Tickets To My Downfall  - THP

 Machine Gun Kelly Drummer in the Hospital After Getting Mugged

 Kelly w studiu na żywo, znakomity!


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz