Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Sgt. Pepper's Anno Domini 2017


Oficjalnie potwierdzono (Record Store Day) informacje, na którą czeka cały The Beatles World. Znowu będzie się działo w świecie Naszej Ukochanej Magicznej Czwórki, o czym wspominałem już na blogu. Wszak mija 50 lat od magicznego roku 1967, najbardziej magicznego w historii zespołu i to nie z powodu ‘Magiczno-Tajemniczej Wycieczki’, w którą zespół zabrał nas w swoim pierwszym telewizyjnym filmie. 1967 rok to ukazanie się albumu i singla, wydawnictw wyjątkowych. Debiut Orkiestry Klubu Samotnych Serc Sierżanta Pieprza oraz wspominki z dzieciństwa Johna i Paula i wyprawa z nimi na uliczkę Penny Lane oraz do tajemniczego ogrodu Truskawkowych Pól. 
Czytaj także tekst o nowym filmie o The Beatles.

Singiel "Penny Lane" / "Strawberry Fields Forever" z nowymi oczywiście miksami. Przynajmniej ten pierwszy przebój McCartney’a z całkowicie nowym miksem stereo. "Strawberry Fields Forever" ukaże się z tym samym miksem, jaki usłyszeliśmy na albumie video „1+” przy okazji cyfrowego remasteringu videoclipu. Wydawnictwo dodane będzie do kolekcjonerskiej edycji albumu ‘Sgt. Peppera’. Za nowy miks nagrań, które w 1967 roku produkował jego ojciec, wziął się Giles Martin.

 Paul McCartney wspominając wydanie legendarnego albumu oraz jego nową dźwiękową wersję, w wywiadzie dla magazynu ‘Mojo’ powiedział: Zawsze mówiono nam, że wydając to, stracimy swoich fanów. A my odpowiadaliśmy: No dobrze, niektórych stracimy, ale niektórych zyskamy. Musimy się rozwijać... „Sgt. Pepper” miał okropną recenzję w ‘New York Timesie’. Krytyk (nazywał się Richard Goldstein) napisał w niej, że nienawidzi albumu, że uważa go za straszną chałę, ale potem....


więcej na blogu o The Beatles (tutaj)________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz