HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

US OPEN - Z KIM W FINALE DJOKO?

O Kei Nishikorim pisałem już dawno, że to gracz absolutnie pretendujący do 5-szej piątki, do szacownego towarzystwa Wielkiej Czwórki, jaką od lat jest grupka graczy, do której należą Federer, Nadal, Murray oraz oczywiście Djokovic. I Kei spełnia moja oczekiwania bezdyskusyjnie, choć brakuje mu jakiegoś spektakularnego występu w jakimś turnieju Wielkiego Szlema. Chyba teraz taki ma miejsce. O ile w tej chwili finał z Djokovicem jest bezdyskusyjny (Serb ma b. łatwą drogę jak dotąd, jego przeciwnicy kreczują i poddają szybko mecze, Novak nie zagrał jeszcze ani jednego trudnego meczu), bo nie wierzę, że w półfinale Gael Monfils może go pokonać, to druga para półfinałowa jest sprawą otwartą. Zwycięstwa Wawrinki i Nishikoriego dowodzą, że obaj są w znakomitej formie i ciekawe tylko jak te okupione ciężkimi meczami zwycięstwa wpłyną na ich kondycję.
  Kei niespodziewanie pokonał murowanego dla mnie finalistę (nie wykluczałem jego zwycięstwa), Szkota Andy Murray'a w morderczym 5-setowym meczu. Stan w krótszym ale równie ciężkim Argentyńczyka Del Potro. Jeżeli ktoś może pokonać Serba w finale, to tylko któryś z tej dwójki, bo jak napisałem, przy całym szacunku dla przesympatycznego Francuza (Gael szybciutko przerwał piękny sen młodszego kolegi, pogromcy Nadala), stawiam 10:1 a korzyść Serba. Japończyk i Szwajcar mogą się w kolejnym meczu szalenie wyeksploatować fizycznie i albo w finale nie będą mieli siły lub wygrany mecz może także dać im szalonego kopa w finale. Serb w każdym razie jest w bardzo uprzywilejowanej pozycji. Finał będzie ciekawszy, jeśli Monfils postawi wysoko poprzeczkę Serbowi, który mimo wszystko ma teraz słabszy sezon.
 Polskiego honoru bronią w turnieju piękna Karolina oraz Angelika. Trzymamy za nią kciuki. W finale na pewno któraś z naszych 'emigracyjnych Polek'. Woźniacka kontra Kerber. Stawiam na Kerber i jej finał z Sereną (gra z Pliskovą). Wygra pewnie Serena ale nie będzie to łatwiutkie zwycięstwo, bez względu kto wygra w 'polskim' półfinale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz