HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Światowa premiera nowego filmu o The Beatles.15.09.2016.I słowo stało się ciałem. Apple obiecywało światu film, płytki z muzyką, obrazem... Płytę od wczoraj mam. Rewelacja! Filmu niestety jeszcze nie widziałem. 15 września na premierze filmu pojawili się dwaj Beatlesi. Dwaj panowie otrzymują wciąż nieprawdopodobne bonusy od życia, których np. aż w takiej postaci nie doświadczyli ani John, ani nawet George. Oglądać siebie młodym na dużym ekranie, w ujęciach może sobie nieznanych. Wspaniała podróż w przeszłość. 
Światową premierę w Londynie filmu Rona Howarda (obecnego oczywiście także na premierze) zaszczyciły także swoją obecnością wdowy po obu nieżyjących muzykach, Yoko oraz Olivia, ale oczywiście gwiazdami wieczoru byli dwaj Beatlesi. 
Wspaniale wyglądający, tryskający, zresztą jak zawsze, wspaniałym humorem. Wśród gości dzieci obu muzyków, także wiele wiele sław jak Eric Clapton, Liam Gallagher, niektórzy członkowie trupy Monty Pythona, Bob Geldof, Madonna a nawet reżyser 'Władcy Pierścieni'  Peter Jackson. Oczywiście dwóm Beatlesom towarzyszyły małżonki.


Więcej pod linkiem tutaj._______________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz