Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

POLAND - PORTUGAL 1:1 (karne: 0:1)

Sport jest piękny i jakże okrutny. Polska reprezentacja rozegrała z Portugalią wspaniały mecz, kto wie, czy nie najlepszy od czasów Orłów Górskiego w 1974. Przegraliśmy karnymi, bywa. Trzeba cieszyć się tym co zyskaliśmy, jaki narodził nam się Team i Trener. Okrutne, że akurat nie strzelił gola Kuba, ale wszyscy jesteśmy z nim i wiemy, że ten wspaniały  zawodnik, człowiek zapomni o tym. Ogromna radość oraz ulga, że wczoraj strzelił Robert. Zasłużył  na bramkę w tym turnieju wyjątkowo. Mamy zawodnika ze światowego topu, znakomitego kapitana, po wypowiedziach można wywnioskować, że szalenie mądrego i inteligentnego człowieka.

 Odpadamy jako drużyna, która nie przegrała na tym turnieju gola i zostawiamy tam we Francji  - jako zespół, jako kibice, jako nacja - po sobie fantastyczne wspomnienia. Brawo Biało-czerwoni, Adam Nawałka, Łukasz Fabiański , Kamil Grosicki, Kuba Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, Artur Boruc, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Arkadiusz Milik, Thiago Cionek, Piotr Zieliński , Jakub Wawrzyniak, Kamil Glik, Bartosz Salamon,Krzysztof Mączyński, Łukasz Piszczek, Karol Linetty,  Mariusz Stępiński, Filip Starzyński, Sławomir Peszko,  Bartosz Kapustka i Bartosz Kapustka. Kolejność nazwisk przypadkowa i mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Oczywiście nasza kadra to cały sztab wspaniałych ludzi. 

Dziękujemy za PIĘKNE EURO 2016!!!
Portugalia nie zagrała wczoraj jakiegoś wyjątkowego meczu, ale jak daleko może zajść w tym turnieju nie wiadomo. Od lewej: Pepe, Fonte i Ronaldo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz