HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

US OPEN 2014 - Nishikori vs Cilic

Absolutnie dwie niespodzianki. W dwóch półfinałach tegorocznego US Open, ostatniego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema, polegli dwaj faworyci, choć pewnie cały tenisowy świat ostrzył sobie apetyt na finał  FEDERER -  DJOKOVIC. 

Pierwszy przegrał bezdyskusyjnie z Chorwatem, Marinem Cilicem w trzech setach, drugi z fenomenalnym Japończykiem Kei Nishikorim w czterech, o którym już na blogu pisałem, że zasługuje by być w TOP5. 

O Ile Cilic był zdecydowanie lepszy od Szwajcara, grając swój mecz życia i w tym meczu jego wygrana była średnią niespodzianką, to pokonanie przez potomka samurajów Serba, aktualnego nr 1 w 35-cio stopniowym upale, po wcześniejszych dwóch 5-setowych horrorach (Kei pokonał w ten sposób wcześniej Raonica i Wawrinkę) jest naprawdę WYDARZENIEM. Byłem przekonany, że Japończyk 'spuchnie' w meczu wyczerpany wcześniejszymi maratonami oraz upałem ale to jednak 'żelazny' Serb wydawał się nie radzić sobie z pogodą, choć nie znaczy to, że przegrał z tego powodu. Zmiana warty? Niekoniecznie, Cilic i Nishikori to i tak tenisiści od lat znani i cenieni.  Kto wygra w przesuniętym na poniedziałek finale ? Przewiduję bardzo zacięty, 5-cio setowy mecz z akcentem na na zwycięstwo Keia.
Zasięg obu? TOP10 na pewno, ale nie widzę żadnego z nich w 1-szej trójce. 
Polecam dwie fotki: Roger zirytowany, rzucający nieelegancko ręcznik?  No i Michael Jordan na widowni.
 

 

_________________________________

  Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 

BLOG - MIX (FILM, SPORT, KSIĄŻKA)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz