HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

45 lat temu - ABBEY ROAD

Taaa, prawie pół wieku temu, dokładnie 45 powstał najwspanialszy album muzyki rozrywkowej, nie tylko moim skromnym zdaniem. Dzień po rocznicy przypominam o tym, choć przyznaję, nie staram się na swoim blogu odnotowywać wszystkie rocznice czy nowinki  z tzw. 'obszaru' The Beatles jak rocznice urodzin, śmierci, wydarzenia itd. Może kiedyś, gdy zakończę HISTORIĘ, choć wątpię.

Polecam  portal http://beatles.kielce.com.pl , gdzie na bieżąco można się dowiedzieć co nowego np. u Paula czy Ringa, czy wszystkich dzieci Beatlesów. Ale dzisiaj otrzymałem piękny obrazek (poniżej) przypominający tą datę. Omówienie dokładne albumu - mego albumu nr 1 Wszch - czasów (http://mojtopwszechczasow.blogpsot.com) oczywiście wtedy, gdy już dojdę chronologicznie do września 1969 a na razie jesteśmy wszyscy w listopadzie 1967.
  Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 
BLOG - MIX (FILM, SPORT, KSIĄŻKA)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz