HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

RAFA - ROLAND GARROS - 2015 - 5 - 9

W niedzielnym pojedynku marzenie, w finale Rolanda Garrosa 2014 zmierzyli się dwaj zdecydowanie najlepsi tenisiści świata, nr 1 Rafael Nadal i nr 2 Novak Djokovic. Ranking ATP okazał się zgodny z wynikiem meczu. Tak więc Rafa zwyciężył w Paryżu 9-ty raz, piąty pod rząd. Unbelievable !!!
  Równie rewelacyjny a może bardziej okazał się sobotni finał pań, w którym Maria Sharapova wygrała z Simoną Halep, która wyprzedziła tym samym Agnieszkę na miejscu nr 3. Ale wiemy doskonale, że jeszcze kilka niżej notowanych tenisistek od naszej Polki, w tym piękna Maria, jest po prostu lepsza ale szereg zbiegów okoliczności (np. kontuzje, pechowe losowanie, mniejsza liczba udziału w turniejach itd) powoduje, że Polka ma więcej punktów i lepszy ranking.

Bardzo podoba mi się tenis Rumunki (niżej na zdjęciu). Zbliżone sylwetkami (Simona jest trochę niższa i cięższa) ale Rumunka gra moim zdaniem agresywniej i silniej i jej prorokuję lepszą karierę niż naszej. Zresztą wyższa pozycja niż nr 3 to po prostu dla Agi krzywda. Nie jest ani nie będzie nigdy lepsza Williams, Li czy Sharapowa (powyżej). Po prostu.
Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
 *** TOP Best Songs - EVER  *** 

 
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER


BLOG MIX
_____________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz