HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

DISCO - IT'S ONLY DISCO BUT ...

Wakacje się zaczęły, największy tenisowy turniej minął, zaliczyłem wreszcie na żywo Paula McCartney'a. Ufff. Na życzenie kumpla kilka propozycji z tzw. haftów, jak nazywaliśmy kiedyś przeboje dyskotekowe – przy których się świetnie bawiliśmy, ale do których się wstyd było przyznać jako fanom rocka. Aktualnie na świecie króluje najnowszy album "13" Black Sabbath, ale czy można go nazwać wakacyjnym. Ok, oto lista kilku przebojów, kupcie je na Itunes, posłuchajcie na youtube, innych rozwiązań nie sugeruję ... choć pewnie każdy wie jak ściągnąć na swój komputer muzykę z youtube. Programów lub portali to umożliwiających jest bez liku. Ok, cofamy się lata 70-te i epokę disco i szczęśliwa siódemka. Francuskie trio z bardzo bardzo tanecznym numerem "Miss Broadway". Następnie dwa numery ogromnie popularnego wtedy w Europie niemieckiego disco (pamiętamy szaloną popularność Boney M). Cztery ostatnie piosenki to już wyrafinowane, ambitniejsze disco zza oceanu, klasyki gatunku. Jestem zresztą przekonany, że znacie każdy numer.
 
HUES CORPORATION – "Rock The Boat"


  *** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***
TOP Best Songs - ever

BEST ALBUMS - EVER, BEST SONG - EVER 

1 komentarz:

  1. Lubię muzykę KC & The Sunshine Band, szczególnie "Get Down Tonight". Utwór "Get Up And Boogie" Silver Convention też się całkiem nieźle prezentuje. Pozdrawiam :).

    OdpowiedzUsuń