HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Posłuchaj tego / Listen To this Song

BACHMAN TURNER OVEDRIVE -"Hey You", "Youn Ain't Seen nothing Yet"
Album: "Best of BTO" 1976

Dwa super przeboje z lat 70-tych, dowód, że nie tylko wtedy rozwijał się rock progresywny (Yes, Genesis, Emrson Lake And Palmer itd) czy glam rock (Slade, Sweet itd). Na dyskotekach prócz T.Rex można było zatańczyć w rytm mocniejszych dźwięków, w tym przypadku przesympatycznej kapeli z Kanady. Pierwszy był zdaje sie przebój z "Jeszcze niczego nie widziałeś" z fajnym wokalem Randy'ego Bachmana. Muzycy na scenie pozowali wtedy na kanadyjskich drwali, w kożuchach, zarośnięci, oczywiście widziałem to tylko na fortach z "Bravo", o clipach  zapomnij. Zresztą większość umownie nazwijmy to clipów z tamtych lat pochodziła z niemieckich programów rozrywkowych "DISCO", gdzie występowali wszyscy od Tiny Turner po Smokie. Na dole w linkach przyzwoicie ubrani już BTO i nie z niemieckich programów Ilii Richtera. Dobry łatwo wpadający w ucho rock. 

You Ain't Seen Nothing Yet
Hey You.

3 komentarze:

  1. Kojarzy mi się z długimi samochodowymi podróżami.

    OdpowiedzUsuń
  2. no tak, pamiętam, ze piosenki te zostawały wstawiane na takie zachodnie składanki samochodowe na "long drive":) dla mnie to mimo wszystko fajne przeboje prawda? :) R

    OdpowiedzUsuń