Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Posłuchaj tego.

THE BELOVED -  "Time After Time"
Album: "Hapiness" 1990 

Jedna z moich ulubionych piosenek lat 90-tych. Kapela brytyjska znana tam  bardziej z singla "Sweet Harmony" (kapitalne video) czy "Hello" ale dla mnie ten właśnie kawałek jest po prostu bajeczny. Już sam fakt, że zremiksowano go na kilkanaście sposobów  w rytmie hip-hop, trance, klubowej itd dowodzi, że nie tylko ja się na nim poznałem. Klimatu utworowi dodaje oczywiście bardzo ciepła linia melodyczna klawiszy, pulsujący bas oraz głos wokalisty. Ten kawałek  zdecydowanie otwierałby moją drugą setkę singli. Wszedł zaledwie do 50-tki  brytyjskich singli, w USA zupełnie przepadł choć poza Wielką Brytanią jest najbardziej rozpoznawalnym hitem tego wykonawcy (zespołu ale już później duetu). Są pewne piosenki, które po prostu zmuszają do puszczania je w kółko i tak jest tutaj. W linku najsłynniejszy mix (Ross & De Melza Mix, rapowy np. Muffin Mix nie polecam )

Time After Time - clip
Time After Time - mix 1
________________________________
Sweet Harmony
Hello

3 komentarze:

  1. jezuuu, dziękuję że mi przypomniałeś ten numer, rewelacja po prostu. Nie miałem kopletnie pojęcia kto to grał

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Wielką frajdę mi sprawiają właśnie takie odpowiedzi, moi znajomi zasypują mnie takimi na mój prywatny mail i myślę hahah jak ich zablokować :) będę wdzięczny be_red za reklamę mego blogu ;) pozdrawiam Autor

    OdpowiedzUsuń
  3. na moim blogu jestes dodany do obserwowanych blogów, więc ci co są u mnie zaglądają do ciebie z tego co wiem i moim znajomym tym od muzyki, pokazałem już twój blog.

    OdpowiedzUsuń