HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

CZY NAJWSPANIALSZY SERIAL KOMEDIOWY POWRACA??? . "FRIENDS" 2018 ???


Dla mnie byłaby wspaniała nowina. Uwielbiam typ humoru, jaki spotykamy w tym fantastycznym, 10-sezonowym serial. Ku memu zaskoczeniu cała szóstka miała się zebrać jeszcze raz na planie (media donosiły o kłopotach 'zdrowotnych' Matthew Perry'ego, filmowego Chandlera Binga). Naprawdę, jak miało wynikać z trailera, są wszyscy! Tym razem w filmie, w wersji kinowej, na serial nie było szans. Jennifer Aniston stała się zbyt wielką gwiazdą dużego ekranu. Ale nieważne!
Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey are BACK!!! Czekam z niecierpliwością. Przypuszczalnie - odpukuję! - to już nie będzie to, bo serial to gag za gagiem, ciepły, wesoły, szalony, czy to się może udać w pełnometrażu... Ale tak jak napisałem wcześniej, świetnie że będzie można Fab6 zobaczyć znowu razem. Jeśli to pomoże Perry'emy wyjść na prostą. That's the friends are for, right?

Polecam b.ciekawy tekst: https://magazyn.wp.pl/artykul/przychodzil-na-plan-na-kacu-ale-widzowie-byli-zachwyceni-za-kulisami-przyjaciolBez Matthew Perry. Przypuszczalnie fotka z jakiegoś talk show, gdzie pytano pewnie aktorów o kontynuację serialu.
I jeszcze raz końcowe info. Wydaje się, że to niestety plotka, fake-news a  trailer zrealizowała grupa fanów serialu i puściła w świat. Tak więc chyba nici z tego. Bo tak naprawdę jak napisałem wyżej, trudno było spodziewać się sukcesu. Serial zdobył ogromną popularność dzięki swojej formule krótkich scenek, gagów, rzucanych dowcipów itp. Jak to przekazać w filmie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz