HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

PRINCE 1958 - 2016

Jedna z największych ikon muzyki 20 wieku. Wielki Artysta, showman, kompozytor, wspaniały wokalista, multiinstrumentalista (jeśli nie wierzycie, posłuchajcie jego gitarowego solo w wielu utworach, nie tylko w 'Purple Rain'), muzyczny wizjoner, producent, kreator w zasadzie wszystkiego co związane z muzycznym showbiznesem. Oczywiście także znakomity biznesman, wiedzący jak dbać o swój wizerunek, popularność. Autor takich hitów jak 'Purple Rain' (czyt. następny post), 'When The Doves Cry', 'Kiss', Rasberry Beret, 'Little Red Corvette' (patrz listę Billboardu największych przebojów Księcia w nast poście). Najbardziej nietuzinkowy artysta. Freddie Mercury, Michael Jackson i Jimi Hendrix w jednej osobie.
Oczywiście Playboy nr 1 w muzycznym światku. Żartowano, że może tylko Warren Beatty czy Mick Jagger mieli więcej od niego kobiet. Do ogromnego haremu 'poderwanych' przez niego kobiet należą np. Madonna, Kim Basinger, Carmen Electra czy cały skład popularnej w latach 80-tych kobiecego bandu Bangles z SussanąHoffs oczywiście na czele)
Cały świat (wodospad Niagara, Melbourne), choć przede wszystkim Ameryka oddają hołd Purpurowemu Artyście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz