HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

FOO FIGHTERS W POLSCE (4)Dwa razy Foo Fighters. Kolejny mający wszystkim uzmysłowić klasę zespołu jaki nas odwiedza. Na dwóch filmikach dwa razy zespół - w dwóch rolach. Jako bardzo często zapraszany dla uświetnienia jakiejś uroczystości oraz jako autor naprawdę znakomitych rockowych przebojów. 
Tak więc znowu na moim blogu ostatnio Kennedy Centre Honors i nagroda dla Led Zeppelin (w 2012 roku). Na ceremonii obecni byli wszyscy trzej żyjący Zeppelini: John Paul Jones, Robert Plant and Jimmy Page (kolejno na dolnym zdjęciu). 
Foo Fighters wykonali tam niesamowicie energetyczną wersję klasyka LZ, 'Rock And Roll', w której za bębnami usiadł - jak za czasów Nirvany Dave Grohl, zaś obowiązki wokalisty przyjął na siebie ... Taylor Hawkins, perkusista zespołu. Uniwersalny zespół prawda? 

Niżej drugi największy przebój Foo Fighters, singiel z 2007, pochodzący z moim zdaniem najlepszego albumu zespołu o pięknym tytule "Echoes, Silence, Pateince & Grace". Znakomite video. O vdieoclipach FF niebawem oddzielny tekst. "The Pretender" to absolutny pewniak do usłyszenia w Krakowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz