HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

THE BEATLES - HISTORIA.

5 października 1962 roku zespół wydał na singlu "Love Me Do".50 lat temu!!! . Nowa seria o moim ukochanym zespole, skrótowa, daty, ważne wydarzenia, The Beatles w pigułce ale myślę, że mam ciekawy pomysł na tą serię. Czy nie za dużo o zespole w tym blogu, który nazwy zespołu nie ma w swoim tytule ? Hm... szczerze mówiąc to nie wiem, dzisiaj rozpoczynając blog pewnie zaprojektowałbym go inaczej, ale z drugiej strony chcę też na jednym blogu zachęcić fanów różnej przecież tutaj prezentowanej muzyki do wejścia głębiej w muzykę Fab Four, fanów Wielkiej Czwórki z Liverpoolu do posłuchania może czegoś innego. Gdybym rozdzielił to na dwa blogi myślę, że byłoby trudniej, niezależnie od wszystkiego to blog dla moich znajomych i dla tych wszystkich, którym podoba się mój gust muzyczny a przecież wiem, że jest znakomity :):):) Przypuszczalnie skasuję serię "The Beatles  -  czy o tym wiesz" gdyż zamierzam napisać o każdy  utworze tyle ile nie znajdziecie na polskich stronach.

01. The Quarry Men - 1957
02. 1958 - do grupy dołącza George. 
03. 1959 - Ucieczka z Manchesteru. 
04. Stu, Pete. Poszukiwania perkusisty.
05. Hamburg - cz. 1
06. Hamburg - cz. 2 Dorastanie ...
07. Hamburg, początki "Mersey Beat"
08. W drodze na: Toppermost of the Poppermost
09. BEATLESI w DECCA Records
10. Decca rezygnuje. 1 -sza sesja dla BBC. 
Zawieszam tą  jak i inne serie związane z The Beatles i zapraszam na:
http://www.Fab4-TheBeatles.blogspot.com 
mój drugi blog poświęcony już tylko Beatlesom, w tym przede wszystkim ich historii. Blog zdecydowanie lepszy, bardziej dokładny

wskocz tam:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz