HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Londyn 2012 - OTWARCIE - MAGIC !!!Scenografia na "murawie", zmieniająca się, ewoluująca zapierała dech.
Po prostu magia. To pierwsze otwarcie jakiejkolwiek dużej imprezy, które oglądałem od deski do deski, łącznie z defiladą wszystkich 204 państw. Wcześniejsze otwarcia, puzzle z tysięcy ludzi, fajerwerki, nawet chiński bieg w przestworzach 4 lata nie zrobiły na mnie w połowie takiego wrażenia jak te wczorajsze, w połowie ? nawet w 1/10. Nie będę tego opisywał, kto nie widział nie zrozumie dopóki nie obejrzy. 

tak, tak , to yellow submarine
A było wszystko! Oczywiście podobał mi się Daniel Craig i jego skok spadochronowy z "Królową", Jaś Fasola, cały jego show ale przede  wszystkim jego "solówka" w "Rydwanach Ognia", Mike Oldfield, cała "żyjąca" scenografia stadionu, miejsce w show dla Beckhama oraz oczywiście Paul McCartney.

Rowan Atkinson -  popularny Jaś Fasola - John Bean

 Fantastycznie! Przy okazji -  Paul się starzeje coraz bardziej, zmienia się już mu barwa głosu - śpieszmy go z zaproszeniem do Polski bo przestanie koncertować i nie zobaczymy go nigdy nad Wisłą. Zamieszczę kilka fotek, teraz to dobrze wszystko pamiętam ale może po latach obejrzę je na tym blogu z przyjemnością. Dodam także, że wczoraj a może już dzisiaj (ceremonia otwarcia przeciągnęła się z piątku na sobotę) rewelacyjnie wyglądała jako nasz Chorąży Agnieszka Radwańska.
Isia na czele naszej reprezentacji.


 Polka wyglądała po prostu uroczo, z klasą ale i seksownie jako młoda atrakcyjna sportsmenka. Szwajcarię prowadził Stanislas Wawrinka, Roger Federer zdecydował, że tego zaszczytu powinien spróbować ktoś inny.
Fotka co prawda nie z wczorajszej ceremonii ale to aktualny image Davida.
Sir Paul McCartney z finałem "The End" oraz "Hey Jude"
Na koniec Paul z wczoraj (na razie tylko taki mały fragment, póki nie pojawi się lepszy): *** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
TOP Best Songs - ever ***
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER
_____________________________________________________________________________________

1 komentarz: