HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

CINDERELLA - "Don't Know What You Got (Till It's Gone)

Album: "Long Cold Winter" '1988

Zespół zawdzięcza start i wejście w muzyczny biznes Jonowi Bon Jovi, który po ujrzeniu ich koncertu umożliwił im kontrakt i nagranie płyty (zarekomendował szefom wytwórni jako chłopaków z przyszłością). Mam składankę największych hitów tego zespołu i sięgam po nią częściej niż np. po Bon Jovi, których uważam za okropnych nudziarzy i rutyniarzy, grających wciąż ten sam utwór.Ale przyznam się szczerze Cinderella w dużych dawkach także nudzi.
Nie wyglądają na Kopciuszków , bardziej na Bon Jovi ale to chłopcy z zespołu Cinderella

 Zespół dostąpił zaszczytu zagrania na słynnym festiwalu rocka w Moskwie (1989) obok takich tuzów jak Ozzy Osbourne, Mötley Crüe, Skid Row , Scorpions oraz Bon Jovi.W czasie tego koncertu wokalista zespołu grał na pianinie przebój "Don't Know ..." będąc spuszczany na linach na scenę. Wydawało się wtedy, że kariera zespołu nabiera tempa. Niestety dzisiaj możemy powiedzieć, że Cinderella nie zrobił wielkiej kariery, miał swoje 5 minut popularności, wydał kilka albumów i w połowie lat 90-tych się rozpadł ale jak to zwykle bywa reaktywował się i zdaje się gra do dzisiaj odcinając kupony od dawnej sławy.  Muzyka Cinderelli to łagodny metal, czasem blues rock, zawsze z ciekawymi melodiami okraszonymi pięknymi solówkami gitarowymi oraz charakterystycznym głosem wokalisty Toma Keifera. I tak jak przypadku takiej muzyki wykonawców jak Bon Jovi, Skid Row, Mötley Crüe po kilku piosenkach już nudnej. Ale prócz songu z tytułu posta mieli kilka niezłych i zamieszczam je w linkach poniżej. Clipy zespołu nie różnią się od clipów lat 80-tych jakie kręcono dla wymienionych już tutaj wykonawców, pomijając jakąś tam scenografię, scenariusz clipu to najwięcej roboty mieli fryzjerzy muzyków.
 


*** Music blog *** Muzyczny blog *** Mój Top Wszechczasów ***  
TOP Best Songs - ever ***
BEST ALBUMS - EVER,  BEST SONG - EVER 
__________________________________________________________ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz