Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

ZGADNIJ / GUESS


DLA OSOBY, KTÓRA ODGADNIE TYTUŁ ORAZ WYKONAWCĘ - A JEST TO ZASKAKUJĄCA POZYCJA -   FAJNA NAGRODA, WYMIENIONA JUŻ W 1 MOIM KOMENTARZU. PRZEŚLĘ JĄ POCZTĄ PO PODANIU ADRESU. POZDRAWIAM.

5 komentarzy:

 1. Ha ha The Beatles mieli mnóstwo albumów, nawet tych powstałych po ich rozpadzie, proszę by wymieniać i tytuł i wykonawcę. Dla tych co trafią prześlę dvd z wszystkimi singlami z mego topu. Pozdrawiam R

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie zdecydowanie za mało na tej liście Led Zeppelin. Stawiałbym w takim razie na II.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha, to bardzo trudne pytanie, przeleciałem listę albumów i zastanawiam się czy nie będzie to jakaś składanka typu "Greatest Hits" np. Queen , stawiam na "Greatest Hits I" Alek. Przy okazji przyznam się, że w sposób nienachalny ten blog pozwolił mi poznać piękną muzykę, o istnieniu której nawet nie wiedziałem, wymieniać tutaj mógłbym sporo, w sumie cała seria "Posłuchaj tego" a lista singli jest po prostu magiczna. Jestem konserwatystę raczej w muzyce ale dosłownie wszystko na tym blogu mi się podoba, tzn.czy to nie dziwne? Od czasem mocniejszego rocka,po kawałki z top 500 kończąc na ulubionym zespole Autora - The Beatles. Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeglądam Twoją listę i nie widzę "Abbey road". Dla mnie jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek wydano w kategorii rock, pop... no w każdej. Mam nadzieję, że też ją doceniasz, bo jeśli nie, to dużo u mnie tracisz.

  OdpowiedzUsuń