HISTORIA THE BEATLES
Proszę o The Beatles czytać tylko na blogu: HISTORIA THE BEATLES pod adresem: http://fab4-thebeatles.blogspot.com/ - najnowszy post - kliknij wyżej. Posty na tym blogu to pozostałości z "dawnych czasów", bądź te same teksty co na blogu flagowym o F4.
...

Blog o The Beatles

Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Posłuchaj tego - Listen To This!

Brosnki Beat - po lewej Jimmy Sommerville
WSPANIAŁE EIGHTIES (80'S) i kilka piosenek z tych lat, może lekko mnie znanych ale już na pewno rzadko puszczanych w radiu lub na pewno nie tak często jak na to zasługują (np. Snowy White).Sukces "Three Times A Lady" prawdopodobnie skłonił Lionela Richie do opuszczenia szeregów Commodores. Z kolei Kenny Rogers często wychylał się spoza gatunku i będąc wielką gwiazdą country wpadał na listy przebojów pop np. dzięki przypomnianej piosence czy np. "Lady" wspomnainego Lionela czy braciom Gibb ("Island In The Streets"- w duecie z piersiastą Dolly Parton). Na koniec przypominam  dwie piosenki, za którymi ogromnie przepadałem - dyskoteki miały swoje prawa! - SOS Band jest do dzisiaj bardzo często samplowany a italo disco Righeira miała świetny przeboik z kapitalną syntezatorową aranżacją. Tak, poza miłością do Beatlesów, fascynacją Pink Floydem, zamiłowaniem do rocka, interesowaniem się glitter rockiem, new romantic i jak widzicie po blogu lubiłem i takie piosenki. Miłej zabawy.

BRONSKI BEAT - "It Aint Necessairly So"
Snowy White z jednym ale gigantycznym hitem

SNOWY WHITE - "Bird Of Paradise"
STYX - "Babe"  wersja live
COMMODORES - "Three Times A Lady"
KENNY ROGERS -  "Coward Of The Country"
RIGHEIRA -  "Vamos A La Playa" 
SOS BAND - " Just Be Good To Me"
STYX
KENNY ROGERS - siwy playboy.
SOS BAND - do dzisiaj słychać ich sample w różnych hitach
RIGHEIRA - zapraszali udanie na plażę tylko 1 przebojem

1 komentarz:

  1. Fajna muza, lekka łatwa i przyjemna tym razem, nie znałam Styx ani nie wiedziałam, że Lionel był w Commodores. Ok, wszystko w sieci ale nie jest tak, że tylko wszystko czytam i sprawdzam więc bez krytyki proszę. Ania

    OdpowiedzUsuń