Wyszukiwanie : .Szukaj w blogu.

2. Szukaj w blogu - zbiórczo

Już niedługo.. 28 czerwca 2020


 
Wszyscy wiemy co w tym dniu robić...
Moim Prezydentem jest Rafał Trzaskowski.
                                                                                             
                                                

Przez najbliższe dni nie będą się pojawiać nowe posty. Ani na tym blogu ani o The Beatles. Gdyż w obecnej sytuacji wszystko stało się mało ważne. Oczywiście w kontekście decyzji, jakie musimy podjąć w tą niedzielę. Wierzę, że wszyscy, którzy czytają ten blog przede wszystkim nie zagłosują na obecnego Prezydenta a wesprą swoich kandydatów, choć proszę o wsparcie moim zdaniem jedynego możliwego w tych wyborach kandydata, który jest w stanie pokonać wspieranego przez TVP PAD-a, Rafała Trzaskowskiego. 
Kandydata, który zapewni nam powolne kończenie wojny polsko-polskiej, kontrolę nad dewastującym nasz kraj rządem amatorów z PIS, przywróci dumę z oglądania bez wstydu i zażenowania Prawdziwej Głowy Państwa, Prezydenta nie będącego na łańcuszku jakiegokolwiek innego polityka, bo naprawdę będzie 1-szym Obywatelem RP. I wierzę, a nawet jestem przekonany na 100%, że będzie on Prezydentem wszystkich, bez względu na przekonania polityczne, religijne, rasę, preferencje seksualne. Bez względu na to, czy ktoś należy do PO, PIS czy jest bezpartyjny, ogląda Trwam czy TVP1 czy jest fanem Szkła Kontaktowego.  


Nie przeraża mnie jeszcze osoba Szymona Hołowni, w przypadku gdyby to on wygrał w pierwszej turze lub dostał się do drugiej. Może - jeśli już marzymy - w grudniu mógłby się spotkać nasz Prawdziwy Prezydent Rafał lub Szymon z Joe Bidenem, który wysadzi z fotela kolejną polityczną karykaturę naszych czasów. Może zacznie się powolne, bo niestety PIS jeszcze porządzi, normalizowanie naszej pozycji na arenie międzynarodowej. Może z czasem zaczną wszyscy dostrzegać jak ważna jest osoba Prezydenta, nie sprowadzającego się tylko do roli notariusza rządu, co tak zarzucał i wykpiwał 5 lat temu obecny PAD Bronisławowi Komorowskiemu. Może nadejdzie czas, że zaczniemy znowu ze sobą rozmawiać, kagańce narzucone Premierowi Pinokio przez Prezydenta spowodują blokadę zawłaszczania swoimi naszego kraju i zdopingują ten rząd do rzetelnej pracy. Tej prawdziwej a nie widzianej dzisiaj tylko na slajdach tego co ma powstać.  Tak w skrócie Drodzy Fani Muzyki i tego bloga, bo jestem pewien, że wszyscy o tym wiemy. 28 czerwca mobilizujemy siebie, rodzinę, znajomych i  meldujemy się na wyborach, by dokonać właściwego wyboru, bo od tego zależy nasza przyszłość. To najważniejsze wybory naszego życia Jeśli wróci PAD to PIS, nie kontrolowany przez nikogo i dowodzony przez niskiego posła "bez trybu" zaorzą nasz kraj, doprowadzając do powrotu, może niedosłownie PRL-u,  ale jego XXI-wiecznej karykatury, z bezkarnością  dla tych wszystkich co są  teraz przy korycie. Tylko Rafał Trzaskowski!
Pomijając wszystkie inne argumenty, to trudno mi sobie przypomnieć jakiś pozytywne określenie kogoś jako męża stanu, które nie pasuje do Rafała. To odpowiedni Prezydent na te czasy, choć wróżę mu drugą kadencję!


1 komentarz: